Революційні дрони від українських геніїв: Як вони змінюють розмінування

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 07 червня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Українські інженери здивували світ новими досягненнями: інноваційна технологічна платформа та розвідник-розмінер. Вони презентували свої винаходи на важливій міжнародній виставці. Засновник компанії Robotrack, Андрій Влох, поділився деталями про використання цих дронів на фронті.

За словами Андрія, завдяки його інженерному бекграунду та практичному досвіду, він зумів знайти талановитих конструкторів і створити компанію Robotrack. Їх метою було виготовлення наземних дронів для підтримки українських захисників.

Компанія вже отримала замовлення та контракт від ДСНС на розробку розмінувачів, а наземні дрони-розвідники допомагають військовим на передовій.

На виставці було представлено одну з модифікацій дрона Robotrack, створену з нуля інженерами компанії. Дрон є електричним та дистанційно керованим. Внутрішній простір дрона має спеціальний отвір, де можна розмістити протитанкову міну. За допомогою відповідної кнопки на пульті керування, міна може бути випущена з дрона.

Крім того, дрон може бути обладнаний платформою для підвезення необхідних ресурсів, таких як боєприпаси, інструменти, їжа та вода. Винахідники сподіваються, що ці нові розробки допоможуть підтримати захисників та полегшити їхню роботу на передовій.

Звісно такі розробки наближають нашу перемогу, та пришвидшують просування наших захисників уздовж усієї лінії фронту. Тож ми сподіваємось, що таких розробок буде все більше, тому що талановитих людей у нас в Україні дуже багато, можливо їм просто не вистачає фінансування поки що.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

ТОП-6 смарт-годинників за версією експертів

Опубліковано: 27 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди