Samsung думає про те, щоб здешевити Galaxy Z Fold 6

Автор: Анастасія Тарасова
Опубліковано: 03 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Згідно з останніми чутками, що надійшли на внутрішній ринок Кореї, Samsung розглядає можливість випуску доступнішої версії майбутнього Galaxy Z Fold6. Це не означає, що сам Fold6 стане дешевшим, але поряд з ним може з'явитися економічний варіант. За даними джерела чуток, Samsung вперше досліджує ідею створення доступного складного пристрою.

Зауважимо, що дивним є вибір лінії Fold замість Flip. Це пояснюється тим, що Flip, випущені на даний момент, мають набагато більший попит. Таким чином, поява доступнішої версії Fold може стати оновленням для всієї лінійки.

Цей крок, мабуть, спрямований на привернення уваги до складних пристроїв Samsung на китайському ринку, де раніше переважали місцеві бренди. Все ж варто відзначити, що Samsung, як і раніше, утримує значну частку ринку складних телефонів у Китаї, що суттєво перевищує показники планшетних телефонів, де її частка становить лише близько 1%.

Поява доступнішого Fold6 також дозволить розширити глобальний ринок складних пристроїв, який в даний час під контролем Samsung, що надасть їй переваги перед конкурентами, які не мають подібних пропозицій або пропонують їх в обмеженому обсязі. Однак слід зазначити, що не виключено негативного впливу на прибутковість Samsung при випуску такого пристрою.

Понад те, компанія, мабуть, вважає, що у разі подальшого економічного спаду попит буде зосереджено більш дорогих продуктах преміум-класу. Це може здатися дещо нелогічним, але припущення полягає в тому, що люди з високим рівнем доходу збережуть свою фінансову стабільність навіть в умовах спаду, у той час як ті, хто має дохід нижчий, ймовірно, не купуватимуть нових телефонів.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Рендери дизайну Samsung Galaxy F15 5G просочилися напередодні запуску в Індії

Опубліковано: 22 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Наступний iPhone SE вийде у 2025 році з OLED-екраном, від iPhone 14!

Опубліковано: 19 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Який телефон Google Pixel варто купити?

Опубліковано: 12 лютого 2024
Час читання: 9 хвилин

Найкращі додатки для вашого складного смартфону

Опубліковано: 29 січня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди