Samsung Galaxy Fit3: повні характеристики перед неминучою презентацією!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 05 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Через невелику невдачу філія Samsung в ОАЕ розмістила на своєму веб-сайті список майбутніх смарт-браслетів Galaxy Fit3. Ми бачили численні витоки інформації щодо пристроїв Samsung для носіння, і тепер ми маємо повну картину зі специфікаціями та зображеннями пристрою.

Як і очікувалося, Galaxy Fit3 принесе багато оновлень порівняно з Galaxy Fit2 2020 року, включаючи більший дисплей, більш потужний інтерфейс і більший акумулятор.

 

Galaxy Fit3 оснащений 1,6-дюймовим дисплеєм AMOLED з роздільною здатністю 256 x 402 пікселів і пластиковим дизайном з алюмінієвими боками. На гурті буде понад 100 циферблатів із додатковою можливістю створити власний за допомогою фотографії з вашої галереї. Програмна сторона обробляється простим плитковим інтерфейсом.

Samsung пропонує відстеження активності для більш ніж 100 режимів на вибір, а також відстеження сну, стресу та пульсу. Пристрій також оснащений датчиком виявлення падіння та можливістю попередити ваші контакти в екстреній ситуації.

Galaxy Fit3 також може обробляти вхідні сповіщення та керувати медіафайлами. Хоча діапазон не підтримує голосові дзвінки, він дозволить вам завершувати дзвінки з підключеного пристрою, а також надсилати заздалегідь визначені відповіді на повідомлення. Немає вбудованого GPS, тому вам доведеться використовувати приймач вашого сполученого телефону, щоб відстежувати пробіжки. Samsung також підтвердив, що браслет не матиме підключення NFC або сторонніх програм.

Заявлено, що батарея працює до 13 днів за нормального використання, а також підтримує функцію швидкого заряджання, яка дозволяє зарядити акумулятор до 65% за 30 хвилин. У пристрої використовується магнітний двоконтактний фірмовий зарядний пристрій.

Galaxy Fit3 буде щонайменше трьох кольорів – чорного, білого та рожевого. Він важить 18,5 грамів і може похвалитися рейтингом IP68. Єдині знаки питання, які залишилися, це ціна та доступність, які, ймовірно, будуть оголошені найближчими днями.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Ілон Маск замінює людей роботами

Опубліковано: 18 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Ferrari відмовилась від навігації в автомобілях

Опубліковано: 17 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Спрощуємо роботу з браузером: запам’ятайте комбінації цих клавіш

Опубліковано: 15 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Останні огляди