Samsung і Google разом працюють над новими функціями ШІ

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 29 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Samsung і Google спільно працюють над розробкою нових функцій штучного інтелекту для своїх смартфонів під управлінням Android. Це свідчить про міцне партнерство між двома компаніями в галузі ШІ. В січні Samsung анонсувала розроблену Google функцію Circle to Search для своїх Galaxy S24, до того, як Google представила її для своїх Pixels.

Google і Samsung разом працюють над розробкою нових функцій штучного інтелекту для своїх відповідних смартфонів під управлінням Android, як видно з публікацій на X, опублікованих як офіційним обліковим записом Samsung Mobile, так і Ріком Остерлохом, старшим віце-президентом Google з платформ і пристроїв, який зустрівся з Т. М. Рохом, президентом Samsung Electronics.

Рік Остерлох, старший віце-президент Google по платформах і пристроях, заявив, що партнерство між Samsung і Google “ще ніколи не було таким міцним”, і він “у захваті” від їхньої співпраці в галузі ШІ та “багатьох можливостей, що відкриваються перед обома компаніями”.

У Samsung заявили, що дві компанії працюють над «спільним баченням надання найкращої екосистеми продуктів і послуг Android» і розповіли про «захоплюючі речі», які очікують «майбутнє роботи Android і Galaxy на базі ШІ».

Співпраця між Samsung і Google має кілька важливих аспектів для обох компаній:

  1. Розширення функціональності: Об’єднання зусиль дозволяє створювати нові функції та можливості для користувачів. Наприклад, спільна розробка функцій штучного інтелекту може покращити розпізнавання об’єктів, автоматичний переклад, голосовий помічник і багато іншого.

  2. Конкурентоспроможність: Обидві компанії працюють в сфері мобільних технологій і конкурують одна з одною. Співпраця дозволяє їм збільшити свою конкурентоспроможність, об’єднавши свої сильні сторони.

  3. Зростання ринку: Спільна розробка нових функцій може привести до збільшення продажів смартфонів Samsung і пристроїв Google. Це вигідно для обох компаній, оскільки вони отримують більше користувачів і ринкову частку.

  4. Технічний обмін: Співпраця дозволяє обмінюватися технічними знаннями і досвідом. Це може призвести до вдосконалення продуктів обох компаній.

Загалом, співпраця між Samsung і Google сприяє розвитку інноваційних рішень, поліпшенню продуктів і забезпеченню кращого досвіду для користувачів. Ми можемо очікувати захоплюючі речі для майбутнього Android і Galaxy, які будуть базуватися на штучному інтелекті. Поки неясно, які саме це будуть функції, але ми з нетерпінням чекаємо на них. І коли ми це зробимо, ми, звичайно, дамо вам знати.

 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр: як і коли він запрацює

Опубліковано: 12 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди