Samsung представила "флешки", які працюють швидше, ніж деякі SSD-диски

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 11 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Samsung випустила нові microSD карти, які працюють набагато швидше, ніж деякі SSD-диски. Одна з таких карт — SD Express місткістю 256 гігабайтів. Ви можете встановити її у свій смартфон, і вона зчитує дані зі швидкістю до 800 мегабайтів на секунду. Це значно швидше, ніж будь-які інші карти пам’яті, які ви можете придбати сьогодні.

Факти про цю нову microSD від Samsung:

  • Швидкість: SD Express забезпечує читання даних зі швидкістю до 800 МБ/с, що перевищує швидкість читання у картах UHS-II microSD більш ніж у 2,5 раза, а також у SATA SSD-дисках — більш ніж у 1,4 раза.
  • Управління тепловим режимом: Для стабільної продуктивності та надійності, технологія Dynamic Thermal Guard (DTG) підтримує оптимальну температуру для карт пам’яті SD Express microSD навіть під час тривалих сеансів використання.
  • Штучний інтелект: Samsung рекламує нові картки microSD як ефективні рішення для задоволення зростаючих потреб мобільних обчислень і штучного інтелекту на пристроях.

Отже, принаймні в теорії, нова флешкарта Samsung має бути помітно швидшою за найдешевші твердотілі накопичувачі. Компанія також додала функції управління тепловим режимом, щоб допомогти тримати температуру під контролем. Щоб забезпечити стабільну продуктивність і надійність для малого формфактора, технологія Dynamic Thermal Guard (DTG) підтримує оптимальну температуру для карт пам’яті SD Express microSD навіть під час тривалих сеансів використання

SD Express є зворотньо сумісними, проте небагато пристроїв (поки що) підтримують цю технологію, котра вимагає додаткового ряду контактів на пристрої. Іншими словами, повний потенціал карти не буде реалізований, поки ми не отримаємо нове обладнання для її підтримки. Хоча деякі смартфони Galaxy S24 не мають слотів для карт пам’яті microSD, ця нова картка від Samsung відзначається дивовижною швидкістю і може бути корисною для мобільних обчислень. Швидкісна карта Samsung SD Express microSD на 256 гігабайтів буде випущена "пізніше цього року.

Примітка: Це цікавий крок у розвитку пам’яті, і ми можемо сподіватися на ще більше інновацій у цій галузі в майбутньому!


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung випередив Apple у продажах смартфонів та повернув лідерство

Опубліковано: 22 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Винайдено більш дешевий метод 3D-друку об’єктів із різних матеріалів

Опубліковано: 21 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди