Штучний інтелект Amazon Project PI шукає дефекти продуктів перед їх відправкою

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 07 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Amazon Project P.I. використовує штучний інтелект для сканування товарів на предмет дефектів перед їх відправкою. Ця система поєднує генеративний штучний інтелект з комп’ютерним зором, щоб зменшити кількість продуктів з дефектами, які відправляються з їх центрів обробки замовлень. Проект P.I. працює так: кожен товар проходить через іміджинговий тунель, де він сканується за допомогою покращених алгоритмів для виявлення проблем, таких як пошкоджене упакуваннянеправильні кольори або розміри та прострочені товари. Якщо виявляється дефект, товар блокується системою, і його не відправляють покупцеві. Команда Amazon перевіряє позначений товар, щоб переконатися, що він дійсно має дефект, і вирішує, що з ним робити: знижувати ціну для перепродажу на платформі Second Chance, передавати його в благодійність або знаходити інше використання. Проект P.I., що означає “приватний детектив”, вже працює в декількох центрах обробки замовлень Amazon і щодня сканує мільйони товарів, які проходять через іміджингові тунелі. Система аналізує товари різними способами: оптичний розпізнавання символів перевіряє терміни придатності товарів, моделі комп’ютерного зору аналізують колір, щоб переконатися, що він відповідає запиту покупця, а також виявляють видимі фізичні пошкодження, такі як зігнута обкладинка книги чи розірване упакування. 

Амазон розробив проект P.I. (приватний детектив), який використовує штучний інтелект для виявлення дефектів у продуктах перед їх відправкою. Основна мета проекту - покращити якість відправлень та зменшити кількість повернень. Як це працює?

  1. Сканування продуктів: Продукти, які відправляються покупцям, проходять через спеціальний тунель, де їх сканують.
  2. Генеративний штучний інтелект: Проект P.I. використовує генеративний штучний інтелект та комп’ютерне зорове оброблення, щоб виявити дефекти або пошкодження продуктів. Він може виявити продукти, які мають недоліки, або позначити предмети, які можуть бути неправильного розміру чи кольору.
  3. Підвищення стандартів: Це допомагає покращити загальну якість та точність відправлень Amazon, зменшити повернення та створити більш стійку систему доставки. Проект P.I. також допомагає вирішувати проблеми у великій системі обробки замовлень, зробивши її більш ефективною та сталою.

Проект P.I. від Amazon розроблений з урахуванням приватності користувачів. Цей проект допомагає Amazon досягати своїх цілей щодо сталості та зменшення викидів вуглецю, а також покращує досвід користувачів, запобігаючи відправці менш-ніж-ідеальних товарів. Важливо, що дані користувачів залишаються конфіденційними, і проект P.I. не використовує їх для інших цілей, крім виявлення дефектів у продуктах перед відправкою.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди