Sony представляє менші моделі PlayStation 5 до святкового сезону

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 13 жовтня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Sony представила оновлені версії консолі PlayStation 5 через три роки після її первинного анонсу. Переглянуті моделі відповідають життєвому циклу продуктів PlayStation, зосереджуючись насамперед на дизайні та розмірах.

Нові моделі PlayStation 5 і PlayStation 5 Digital Edition менші в усіх вимірах. Sony стверджує, що об’єм нових моделей 2023 року зменшився на 30%, а вага – на 18% і 24% порівняно з попередніми моделями. Оскільки протягом багатьох років було внесено кілька незначних змін через зменшення розмірів радіатора, ось діаграма, щоб проілюструвати всі зміни.

Sony також змінила дизайн знімних панелей. Тепер є чотири частини замість двох, причому дві верхні половини мають глянцеве покриття, а нижні – матові.

Як і раніше, Sony буде продавати консоль тільки в білому кольорі, а інші кольорові панелі доведеться купувати окремо. На початку 2024 року компанія запропонує повністю матовий чорний, а також оголошені раніше кольори Deep Earth Collection (вулканічний червоний, кобальтовий синій і стерлінговий срібний) за 55 доларів.

Одна з панелей відкриває доступ до нового приводу Ultra HD Blu-ray, який тепер можна знімати на нових консолях. Ви також можете придбати дисковод окремо зараз і під’єднати його до консолі Digital Edition, щоб отримати функціональність диска, або якщо наявний дисковод вийшов з ладу з певних причин. Дисковод Ultra HD Blu-ray продаватиметься окремо за 80 доларів і сумісний лише з новими консолями.

Нова консоль також постачається з новою підставкою. Однак ця підставка працює лише для підтримки консолі в горизонтальному режимі. Якщо ви хочете розмістити свою PS5 вертикально, тепер вам доведеться придбати окремий аксесуар для вертикальної підставки за 30 доларів. Ця нова підставка працюватиме з усіма моделями PS5, як новими, так і старими.

Зсередини є лише одна зміна в консолі, і це збільшення пам’яті. PS5 тепер має повний 1 терабайт пам’яті, на відміну від 825 ГБ у попередній моделі. Усі інші внутрішні характеристики здаються ідентичними на основі цифр, опублікованих Sony.

Останнє, що змінилося – це ціноутворення. У той час як стандартна модель все ще коштуватиме вам 500 доларів, цифрове видання підвищилося на 50 доларів і тепер продаватиметься за 450 доларів.

Нові варіанти надійдуть у продаж у листопаді в США та в усьому світі протягом наступних місяців. Поточні моделі будуть продаватися до закінчення товарних запасів.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung представила нові моделі смартфонів середнього класу Galaxy M55 і M15

Опубліковано: 18 квітня 2024
Час читання: 3 хвилини

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Зв’язок шостого покоління: навіщо він потрібен та коли його чекати

Опубліковано: 16 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Новий тип акумуляторів: ключові плюси й мінуси

Опубліковано: 15 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди