Sony представляє менші моделі PlayStation 5 до святкового сезону

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 13 жовтня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Sony представила оновлені версії консолі PlayStation 5 через три роки після її первинного анонсу. Переглянуті моделі відповідають життєвому циклу продуктів PlayStation, зосереджуючись насамперед на дизайні та розмірах.

Нові моделі PlayStation 5 і PlayStation 5 Digital Edition менші в усіх вимірах. Sony стверджує, що об’єм нових моделей 2023 року зменшився на 30%, а вага – на 18% і 24% порівняно з попередніми моделями. Оскільки протягом багатьох років було внесено кілька незначних змін через зменшення розмірів радіатора, ось діаграма, щоб проілюструвати всі зміни.

Sony також змінила дизайн знімних панелей. Тепер є чотири частини замість двох, причому дві верхні половини мають глянцеве покриття, а нижні – матові.

Як і раніше, Sony буде продавати консоль тільки в білому кольорі, а інші кольорові панелі доведеться купувати окремо. На початку 2024 року компанія запропонує повністю матовий чорний, а також оголошені раніше кольори Deep Earth Collection (вулканічний червоний, кобальтовий синій і стерлінговий срібний) за 55 доларів.

Одна з панелей відкриває доступ до нового приводу Ultra HD Blu-ray, який тепер можна знімати на нових консолях. Ви також можете придбати дисковод окремо зараз і під’єднати його до консолі Digital Edition, щоб отримати функціональність диска, або якщо наявний дисковод вийшов з ладу з певних причин. Дисковод Ultra HD Blu-ray продаватиметься окремо за 80 доларів і сумісний лише з новими консолями.

Нова консоль також постачається з новою підставкою. Однак ця підставка працює лише для підтримки консолі в горизонтальному режимі. Якщо ви хочете розмістити свою PS5 вертикально, тепер вам доведеться придбати окремий аксесуар для вертикальної підставки за 30 доларів. Ця нова підставка працюватиме з усіма моделями PS5, як новими, так і старими.

Зсередини є лише одна зміна в консолі, і це збільшення пам’яті. PS5 тепер має повний 1 терабайт пам’яті, на відміну від 825 ГБ у попередній моделі. Усі інші внутрішні характеристики здаються ідентичними на основі цифр, опублікованих Sony.

Останнє, що змінилося – це ціноутворення. У той час як стандартна модель все ще коштуватиме вам 500 доларів, цифрове видання підвищилося на 50 доларів і тепер продаватиметься за 450 доларів.

Нові варіанти надійдуть у продаж у листопаді в США та в усьому світі протягом наступних місяців. Поточні моделі будуть продаватися до закінчення товарних запасів.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Redmi Buds 5 Pro: швидка зарядка, 10 годин роботи і нові алгоритми шумозаглушення!

Опубліковано: 27 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Honor 100 - перший із Snapdragon 7 Gen 3, а 100 Pro отримав SD8 Gen 2!

Опубліковано: 24 листопада 2023
Час читання: 3 хвилини

Omate Ice Ring - відстеження здоров’я та елегантний дизайн!

Опубліковано: 22 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Redmi K70 – свіжі рендери та витоки!

Опубліковано: 20 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Рейтинг кращих електронних книг в Україні 2023

Опубліковано: 18 серпня 2023
Час читання: 10 хвилин

ТОП планшетів в Україні: який краще купити в 2023 році

Опубліковано: 11 серпня 2023
Час читання: 14 хвилин

Як замовити на Алиєкспрес в Україну під час війни

Опубліковано: 29 травня 2023
Час читання: 7 хвилин

Кращий бюджетний смартфон 2023

Опубліковано: 23 травня 2023
Час читання: 11 хвилин

Останні огляди