Старі ядерні об'єкти у США перетворять на сонячні електростанції для живлення тисяч будинків

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Міністерство енергетики США планує перепрофілювати старі ядерні об’єкти на сонячні електростанції, щоб забезпечити енергією тисячі будинків. Переговори ведуться з розробниками NorthRenew Energy Partners і Spitfire для спорудження сонячних електростанцій на площі 2305 квадратних кілометрів. Міністр енергетики Дженніфер Ґранхолм зазначила, що ініціатива спрямована на зміцнення енергетичної незалежності та порятунок планети. Заявленої потужності буде достатньо для забезпечення електроенергією 70 000 будинків.

Глава Міністерства енергетики США, Дженніфер Ґранхолм, заявила: “У тісній співпраці з громадськими лідерами та партнерами з приватного сектору ми очищаємо землі, які колись використовувалися в наших програмах ядерного стримування, і впроваджуємо рішення в галузі чистої енергетики, необхідні для порятунку планети і зміцнення нашої енергетичної незалежності” 

Чому старі ядерні об’єкти використовуються для цього проекту? На це є кілька причин:

  1. Існуюча Інфраструктура: Старі ядерні об’єкти вже мають інфраструктуру, яка може бути перепризначена для сонячних електростанцій. Це зменшує витрати на будівництво нових споруд.

  2. Площа та Розташування: Ядерні об’єкти часто розташовані на великих територіях, що дозволяє встановити значну кількість сонячних панелей. Це ефективно використовує доступну площу.

  3. Безпека: Ядерні об’єкти вже мають високий рівень безпеки, і їх перепрофілювання на сонячні електростанції дозволяє уникнути ризиків, пов’язаних з будівництвом нових споруд.

  4. Сприяння Сталому Розвитку: Використання старих ядерних об’єктів для виробництва чистої енергії сприяє сталому розвитку та зменшенню викидів парникових газів.

Це важливий крок у напрямку чистої енергії та збереження навколишнього середовища. Ініціатива допоможе зменшити використання вугілля та інших забруднюючих джерел енергії, сприяючи сталому розвитку.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди