Сучасна війна – сучасні рішення! Перший кіберполігон в Україні.

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 19 червня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Україна вводить в експлуатацію інноваційний кіберполігон Unit Range, який відкриває нові можливості для тренування та підготовки спеціалістів у сфері кібербезпеки. Це передове віртуальне середовище пропонує близько 150 різноманітних сценаріїв, в яких фахівці мають змогу відпрацьовувати свої навички та стратегії, відповідно до вимог своєї професійної діяльності.

Один з основних аспектів Unit Range полягає у створенні замкненого віртуального середовища, яке ретельно імітує реальну інфраструктуру, що може бути атакована або захищена. Це надає спеціалістам у кібербезпеці унікальну можливість набувати практичного досвіду в боротьбі з кіберзагрозами, зокрема атаками на мережі, системи і інші критичні ресурси.

Unit Range був розроблений з урахуванням сучасних реалій ведення військових операцій, де кібератаки та знищення цифрової інфраструктури стали невід'ємною складовою бойових дій. Цей кіберполігон забезпечує реалістичні умови, де фахівці можуть тестувати свої вміння в умовах близьких до реальних загроз.

Окрім цього, Unit Range пропонує інформаційну панель даних, що надає звіти про результативність та ризики для всіх учасників команди, від рішень керівництва до звичайних ІТ-працівників. Це дозволяє краще аналізувати ефективність заходів захисту, виявляти слабкі місця та вдосконалювати підходи до кібербезпеки.

Створення кіберполігону Unit Range було великим інвестиційним проектом, який залучив значні кошти. За словами співзасновника компанії Насken і Школи "білих" хакерів Єгора Аушева, на час війни тренування на Unit Range будуть надаватися безкоштовно або з підтримкою благодійників. Але в майбутньому компанія планує вийти на міжнародний ринок, пропонуючи комерційні пакети підписки на платформу або послуги тренерів і консультантів від Unit Range.

Цей крок України має велике значення, оскільки в сучасному цифровому світі кібербезпека стала невід'ємною складовою національної безпеки. росія (країна терорист), здійснюючи щоденно десятки кібератак на українські системи, поставила перед Україною виклик, на який вона відповідає розвитком таких передових тренувальних платформ, як Unit Range.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung представила нові моделі смартфонів середнього класу Galaxy M55 і M15

Опубліковано: 18 квітня 2024
Час читання: 3 хвилини

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Зв’язок шостого покоління: навіщо він потрібен та коли його чекати

Опубліковано: 16 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Новий тип акумуляторів: ключові плюси й мінуси

Опубліковано: 15 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди