Сучасна війна – сучасні рішення! Перший кіберполігон в Україні.

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 19 червня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Україна вводить в експлуатацію інноваційний кіберполігон Unit Range, який відкриває нові можливості для тренування та підготовки спеціалістів у сфері кібербезпеки. Це передове віртуальне середовище пропонує близько 150 різноманітних сценаріїв, в яких фахівці мають змогу відпрацьовувати свої навички та стратегії, відповідно до вимог своєї професійної діяльності.

Один з основних аспектів Unit Range полягає у створенні замкненого віртуального середовища, яке ретельно імітує реальну інфраструктуру, що може бути атакована або захищена. Це надає спеціалістам у кібербезпеці унікальну можливість набувати практичного досвіду в боротьбі з кіберзагрозами, зокрема атаками на мережі, системи і інші критичні ресурси.

Unit Range був розроблений з урахуванням сучасних реалій ведення військових операцій, де кібератаки та знищення цифрової інфраструктури стали невід'ємною складовою бойових дій. Цей кіберполігон забезпечує реалістичні умови, де фахівці можуть тестувати свої вміння в умовах близьких до реальних загроз.

Окрім цього, Unit Range пропонує інформаційну панель даних, що надає звіти про результативність та ризики для всіх учасників команди, від рішень керівництва до звичайних ІТ-працівників. Це дозволяє краще аналізувати ефективність заходів захисту, виявляти слабкі місця та вдосконалювати підходи до кібербезпеки.

Створення кіберполігону Unit Range було великим інвестиційним проектом, який залучив значні кошти. За словами співзасновника компанії Насken і Школи "білих" хакерів Єгора Аушева, на час війни тренування на Unit Range будуть надаватися безкоштовно або з підтримкою благодійників. Але в майбутньому компанія планує вийти на міжнародний ринок, пропонуючи комерційні пакети підписки на платформу або послуги тренерів і консультантів від Unit Range.

Цей крок України має велике значення, оскільки в сучасному цифровому світі кібербезпека стала невід'ємною складовою національної безпеки. росія (країна терорист), здійснюючи щоденно десятки кібератак на українські системи, поставила перед Україною виклик, на який вона відповідає розвитком таких передових тренувальних платформ, як Unit Range.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Redmi Buds 5 Pro: швидка зарядка, 10 годин роботи і нові алгоритми шумозаглушення!

Опубліковано: 27 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Honor 100 - перший із Snapdragon 7 Gen 3, а 100 Pro отримав SD8 Gen 2!

Опубліковано: 24 листопада 2023
Час читання: 3 хвилини

Omate Ice Ring - відстеження здоров’я та елегантний дизайн!

Опубліковано: 22 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Redmi K70 – свіжі рендери та витоки!

Опубліковано: 20 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Рейтинг кращих електронних книг в Україні 2023

Опубліковано: 18 серпня 2023
Час читання: 10 хвилин

ТОП планшетів в Україні: який краще купити в 2023 році

Опубліковано: 11 серпня 2023
Час читання: 14 хвилин

Як замовити на Алиєкспрес в Україну під час війни

Опубліковано: 29 травня 2023
Час читання: 7 хвилин

Кращий бюджетний смартфон 2023

Опубліковано: 23 травня 2023
Час читання: 11 хвилин

Останні огляди