Супутниковий звʼязок від Motorola на будь-якому смартфоні!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 05 липня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Компанія Motorola розпочала продаж аксесуара під назвою Defy Satellite Link, який встановлює з'єднання зі смартфонами iPhone або Android через Bluetooth і дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями через супутникову мережу.

Цей аксесуар був створений у співпраці з компанією Bullitt і дозволяє користувачам надсилати та отримувати текстові повідомлення, відправляти сигнали тривоги та обмінюватися місцезнаходженням. Співрозмовник отримує звичайне SMS-повідомлення, але для відповіді йому необхідно встановити додаток Bullitt Satellite Messenger, який доступний для платформ iOS та Android.

Defy Satellite Link використовує модем MediaTek MT6825 для забезпечення двостороннього супутникового зв'язку за допомогою технології IoT-NTN.

Сам пристрій має компактні розміри, його можна підвісити на рюкзак або покласти в кишеню. Розміри складають 70x50x11 мм, а вага всього 70 г. Гаджет захищений від пилу та вологи згідно зі стандартом IP68, він пройшов випробування на міцність за вимогами MIL-STD-810 і оснащений акумулятором ємністю 600 мАг, що забезпечує декілька днів автономності.

Defy Satellite Link доступний для придбання на веб-сайті Motorola за ціною 150 доларів (приблизно 5500 грн). Ця ціна включає річну передплату на тарифний план Essentials Messaging з обмеженням у 30 повідомлень на місяць та послугу SOS Assist для зв'язку з екстреними службами.

На осінніх презентаціях відомих гравців на ринку смартфонів, Huawei та Apple оголосили про підтримку супутникового зв'язку в своїх нових пристроях. Хоча поки що голосові дзвінки та можливість використання месенджерів за допомогою супутникового зв'язку ще не реалізовані, уже можна надіслати сигнал тривоги або повідомити про своє місцезнаходження без необхідності наявності Wi-Fi або 4G.

Пізніше цього року функція екстреного супутникового зв'язку має бути розширена на інші Android-смартфони. Очікується, що вона не тільки дозволить відправляти сигнали тривоги, але також забезпечить обмін повідомленнями. Проте, варто відзначити, що ця технологія може бути несумісною з уже випущеними смартфонами.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр: як і коли він запрацює

Опубліковано: 12 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди