У WhatsApp для iPhone та Pixel 8/8 Pro додали безпарольний вхід

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 03 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Команда WhatsApp додала підтримку ключів доступу (passkey) в своє мобільне додаток для iOS.

Це означає, що користувачі iPhone тепер можуть увійти до месенджера за допомогою пароля від свого телефону або біометричної аутентифікації, такої як Face ID або Touch ID.

Ця функція також доступна на смартфонах Google Pixel 8. Раніше власники цих пристроїв могли використовувати лише відбиток пальця або PIN-код для розблокування. Ін в жовтші пристрої на Android отримали цю можливість вжені минулого рокуPasskey має замінити паролі, коди та двофакторну аутентифікацію по SMS. Він працює швидше за всі інші способи, а також не вимагає підключення до інтернету для входу. Нова функція починає поширюватися серед користувачів iPhone та Pixel 8 / 8 Pro, і вона повинна стати загальнодоступною в найближчі тижні.

Passkey в WhatsApp для iPhone та Google Pixel 8/8 Pro є важливим кроком для підвищення безпеки користувачів. Ось деякі причини, чому це важливо:

  1. Заміна слабких паролів: Багато людей використовують прості паролі, які легко вгадати або підібрати. Passkey дозволяє використовувати більш складні ключі доступу, що зробить обліковий запис більш захищеним.

  2. Біометрична аутентифікація: Використання Face ID або Touch ID для входу в месенджер додає додатковий рівень безпеки. Ці методи важко підробити, оскільки вони базуються на унікальних фізичних характеристиках користувача.

  3. Швидший доступPasskey працює швидше за інші методи аутентифікації, такі як паролі або коди. Це зручно для користувачів, які хочуть швидко відкрити додаток.

  4. Незалежність від інтернету: Для входу за допомогою Passkey не потрібне підключення до інтернету. Це може бути корисно в ситуаціях, коли немає доступу до мережі.

Загалом, впровадження ключів доступу допомагає забезпечити безпеку облікових записів користувачів та зменшити ризик несанкціонованого доступу до особистої інформації.

 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

HP представляє ноутбуки Zhan X Core Edition

Опубліковано: 17 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Moto G Stylus 5G (2024) випускається в Північній Америці з покращеним стилусом

Опубліковано: 16 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Nokia 3210: Легенда Повертається з Оновленнями

Опубліковано: 15 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди