В Android-смартфонах з'явиться Polar ID — компактна альтернатива Face ID

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 06 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

У майбутніх Android-смартфонах може з’явитися технологія розпізнавання обличчя, яка перевершить Face ID від Apple. Завдяки стартапу Metalenz, який виник з лабораторії Гарварду, нова технологія розблокування обличчя під назвою Polar ID може з’явитися в Android-телефонах вже в 2025 році. Стартап вже співпрацює з компаніями Samsung та Qualcomm.

Отже, що таке Polar ID? Відмінно від Face ID та інших схожих технологій, таких як у Honor Magic 6 Pro чи Google Pixel 4Polar ID використовує зовсім інший підхід.

Face ID суттєво проектує невидиму матрицю точок на вашому обличчі, яку фіксує спеціальна камера. Polar ID, натомість, працює, безпосередньо фіксуючи поляризоване світло, яке відбивається від вашого обличчя. Це надає унікальний підпис, схожий на відбиток пальця. Новий механізм безпеки можливий завдяки спеціальним датчикам, так званим мета-поверхням, які об’єднують всю оптику, яку ви знаєте зі звичайної камери з кількома об’єктивами, в одну 3D-поверхню. Це дозволяє датчику безпосередньо фіксувати поляризоване світло, забезпечуючи швидку та безпечну аутентифікацію, а також інші можливі сценарії використання.

Polar ID готовий до масового ринку. Металенз співпрацює з Qualcomm, щоб легко інтегрувати необхідне програмне та апаратне забезпечення в телефони на базі Snapdragon, і оголосив нову співпрацю з Samsung, щоб внести Polar ID в світловий двигун датчика Isocell Vizion 931 компанії. Остаточна камера з Polar ID не більша за звичайний передній фотоапарат для селфі, але займає значно менше місця, ніж технологія Face ID, і коштує приблизно вдвічі менше через менше компонентів. На виставці був представлений телефон на базі Snapdragon 8 Gen 3, який може продемонструвати цю технологію в дії. Як і Face IDPolar ID підтримує деякі розширені функції безп


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung випередив Apple у продажах смартфонів та повернув лідерство

Опубліковано: 22 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Винайдено більш дешевий метод 3D-друку об’єктів із різних матеріалів

Опубліковано: 21 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди