Витік зображень Google Pixel 9 передбачає плоскі краї, як iPhone 15, і потрійну задню камеру

Автор: Анастасія Тарасова
Опубліковано: 31 січня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Google Pixel 8, поки що новачок у галузі, але вже з'явилися попередні зображення Pixel 9, що дозволяє нам уявити, як виглядає майбутній флагманський смартфон компанії. На зображенні телефон зображений у блакитному відтінку з передбачуваною наявністю трьох задніх камер. Це значне оновлення, порівняно зі звичайною моделлю. Очевидно, Google змінила дизайн заднього модуля камери. На представлених зображеннях видно плоскі грані Pixel 9, схожі на Pixel 9 Pro. На екрані також є виріз для фронтальної камери.

Після публікації зображень Google Pixel 9 Pro, створених з використанням САПР, інсайдер Стів Х. МакФлай (@OnLeaks) спільно з 91Mobiles представив зображення та характеристики Google Pixel 9. Зображення демонструють компактний дизайн телефону з плоскими боковинами, що нагадують останню серію iPhone 15. мабуть, телефон отримає оновлений модуль задньої камери з трьома сенсорами та спалахом. Це значне поліпшення для звичайного Pixel, так як попередні моделі Pixel 6, Pixel 7 і Pixel 8 оснащені лише двома задніми камерами.

Замість розширення блоку камер по всій ширині задньої панелі, як це було у поточних моделей Pixel 8 та попередніх, Pixel 9 є овальним островом, аналогічним Pixel Fold. Очевидно, блок камер включає новий телеоб'єктив з перископом. З точки зору характеристик це оновлення зробить звичайний телефон Pixel більш збалансованим порівняно з моделлю Pro.

На зображеннях Pixel 9, що втекли, видно в блакитному кольорі. Під час випуску телефон, можливо, буде доступний у різних варіантах кольору. Крім того, в центрі екрана знаходиться один отвір для передньої камери.

Чутки говорять, що Google Pixel 9 має розміри 152,8 x71, 9x8, 5 мм. Очікується, що він буде оснащений 6,1-дюймовим екраном у порівнянні із 6,2-дюймовим екраном Pixel 8.

Офіційний анонс серії Pixel 9 від Google очікується у жовтні. Телефон, можливо, працюватиме на Android 15 та власному чіпі Tensor G4.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

ТОП-6 смарт-годинників за версією експертів

Опубліковано: 27 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди