Як впізнати, що ваш телефон зламали: поради експертів

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 28 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Отже, як дізнатися, що ваш телефон зламаний і як це запобігти - є докази того, що за телефонами можуть стежити, шпигувати чи якимось чином прослуховувати, часто, що не дивно, добре ховаються. Однак, незважаючи на сучасні досягнення в галузі шпигунського ПЗ, ви все ще можете зробити кроки, які допоможуть діагностувати наявність вірусу або явних ознак злому вашого телефону.

Виявити, чи ваш телефон зламаний, може бути важливою задачею. Ось деякі ознаки, на які варто звернути увагу:

  1. Зменшення терміну служби батареї: Якщо акумулятор вашого телефону швидко розряджається, навіть коли ви не виконуєте нічого незвичайного, це може свідчити про зламаний телефон. Батарея, яка розряджається навіть при неактивному використанні, є причиною для занепокоєння.

  2. Спливаючі вікна: Якщо ви бачите дивні спливаючі вікна на своєму телефоні, навіть при використанні блокувальника реклами, це може вказувати на наявність зловмисного програмного забезпечення. Такі спливаючі вікна відомі як фішинг.

  3. Млява продуктивність: Різке сповільнення телефону або часті збої можуть бути ознакою того, що ваші облікові дані можуть бути скомпрометовані. Програми зловмисного програмного забезпечення можуть працювати у фоновому режимі, сповільнюючи ваш телефон.

  4. Велике використання даних: Раптове збільшення обсягу використовуваних даних може вказувати на наявність зловмисного програмного забезпечення. Програми можуть відстежувати вашу активність і передавати дані на сервер.

  5. Незвичайні вихідні дзвінки або повідомлення: Хакери можуть надсилати повідомлення або дзвінки вашим контактам. Якщо ваші близькі отримують повідомлення, яких ви не надсилали, можливо, ваш телефон зламаний.

  6. Незвичайна активність в облікових записах: Якщо помічаєте дивну активність в будь-якому обліковому записі, пов’язаному з вашим телефоном, це може вказувати на серйозну проблему. Хакери можуть мати доступ до вашого телефону та облікових записів.

Корисні коди для перевірки:

  • Використайте код *#06#, щоб перевірити IMEI (Міжнародна ідентифікація мобільного обладнання). Це 15-значний номер, унікальний для вашого телефону, хоча він сам по собі не вказує на зламаність.

Пам’ятайте, що безпека вашого телефону має велике значення, тому слід завжди бути обачливими.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр: як і коли він запрацює

Опубліковано: 12 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди