Зовсім новий дисплей в iPhone! Що ж тепер буде робити Samsung?

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 18 травня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

18 травня нам стало відомо, що згідно зі звітами Nikkei, Apple інвестувала щонайменше 1 мільярд доларів США за останні десять років у розробку технології microLED. Чи дійсно це так важливо для компанії?

У звіті наголошується, що дослідження та розробки Apple не були гладкими, особливо з огляду на величезні проблеми з панелями microLED власного виробництва. Ця проблема виникла головним чином тому, що чіп, який керує панеллю microLED, має розмір в одну соту площі чіпа звичайної світлодіодної панелі.

Apple використовує свій розвинений ланцюжок поставок, щоб сприяти поширенню панелей microLED. Зі звітів нам стало відомо, що такі постачальники, як Osram (ams-Osram), співпрацюють з Apple у розробці компонентів microLED, LG у свою чергу надає підкладки, а TSMC — пластинчасті мікросхеми.

У звіті зазначено, що Apple розробила інтегральну схему драйвера для панелей microLED і співпрацювала з багатьма постачальниками для розробки обладнання, необхідного для виробництва microLED, тим самим збільшуючи виробничі потужності для того, щоб виробляти ще більше панелей microLED.

Нещодавно одне видавництво опублікувало статтю, в якій було офіційно сказано, що Apple планує оновити матеріал екрану iPhone з OLED на microLED у майбутньому, щоб досягти вищої яскравості, меншого енергоспоживання, кращого контрасту тощо.

Очікується, що Apple Watch Ultra буде оновлено до microLED не раніше 2025 року, а для застосування в iPhone знадобиться ще кілька років, тому iPhone все ще використовуватиме OLED-панелі в найближчі кілька років.

Ми вже бачили із вами microLED панелі в iPad та ще деяких продуктах від Apple, але ви ж розумієте, що iPhone складає більше половини всіх продажів продукції компанії, тож у Купертіно повинні добре підготуватися до великого попиту на iPhone із новими microLED панелями.

 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Redmi Buds 5 Pro: швидка зарядка, 10 годин роботи і нові алгоритми шумозаглушення!

Опубліковано: 27 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Honor 100 - перший із Snapdragon 7 Gen 3, а 100 Pro отримав SD8 Gen 2!

Опубліковано: 24 листопада 2023
Час читання: 3 хвилини

Omate Ice Ring - відстеження здоров’я та елегантний дизайн!

Опубліковано: 22 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Redmi K70 – свіжі рендери та витоки!

Опубліковано: 20 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Рейтинг кращих електронних книг в Україні 2023

Опубліковано: 18 серпня 2023
Час читання: 10 хвилин

ТОП планшетів в Україні: який краще купити в 2023 році

Опубліковано: 11 серпня 2023
Час читання: 14 хвилин

Як замовити на Алиєкспрес в Україну під час війни

Опубліковано: 29 травня 2023
Час читання: 7 хвилин

Кращий бюджетний смартфон 2023

Опубліковано: 23 травня 2023
Час читання: 11 хвилин

Останні огляди